Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Проза Тараса Григоровича Шевченка

Тарас Григорович ШевченкоКрім поезії, Тарас Григорович Шевченко також писав прозові твори. Проза Шевченка складається із російськомовних творів різної величини. Більшу частину цих оповідань і повістей автор створив на засланні протягом 1853-1856 р. До прози Шевченка ще належить його «Журнал» (щоденник), писаний в період з 12 червня 1857 до 13 липня 1858 року.

Для читачів, що не володіють російською мовою (наприклад студенти української літератури поза Україною), тут наведено тексти в українському перекладі. Ці тексти подані за виданням Миколи Денисюка «Повне видання творів Тараса Шевченка». Chicago. Видавництво Миколи Денисюка, 1959-63. 14 томів. В свою чергу, ця праця — є передрук недокінченого видання Українського наукового інституту у Варшаві (1934-38 роки).

 


Опубліковано у рубриці Проза.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році