Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Будинок руського одягу представив вражаючу дизайнерську колекцію «Весна-літо 2012»

Будинок руського одягу Валентини Аверьяновой представив вражаючу дизайнерську колекцію "Весна-літо 2012"

Будинок руського одягу засновано видатним російським дизайнером Валентиною Аверьяновою і пропагує російські традиції в індустрії моди. Будинок руського одягу почав роботу в 2011 році з благословіння митрофорного протоієрея Олексія Авер’янова. Валентина Авер’янова захистила диплом в 1971 році у В’ячеслава Зайцева за фахом модельєр-конструктор, а в 1980-му керувала майстернею з пошиття богослужебного і національного вбрання.

Перша колекція Будинку руського одягу «Весна-літо 2012» була створена спільно з компанією «Російські майстрині», очолюваною дизайнером Світланою Сідєльніковою.

Будинок руського одягу представив вражаючу дизайнерську колекцію «Весна-літо 2012»

Сьогодні необхідно відроджувати і зберігати індивідуальний образ Русі-Росії. Століття за століттям відточувалися пропорції, декор, колірні поєднання, ритм обробки в народному костюмі різних губерній. Дивовижні вишивки, у тому числі, золотом і сріблом, прекрасні мережива, якісне ткацтво — усе це служить чудовою базою для розвитку національної теми в моді. Гордість і любов до Вітчизни — ось, що ми бачимо в талановитих роботах Валентини Аверьянової.

Будинок руського одягу представив вражаючу дизайнерську колекцію «Весна-літо 2012»

Подивитися першу дизайнерську колекцію Будинку руського одягу «Весна-літо 2012» можна на офіційному сайті проекта — http://www.slavmoda.ru/


Опубліковано у рубриці Різне.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році