Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

В Україні розпочав роботу спеціалізований веб-ресурс про молодих кінематографістів

Якщо ви хочете щось дізнатись про творців фільму який вам сподобався, ви заходите на сторінки Інтернет-ециклопедії чи Інтернет-довідника і шукаєте. Якщо ж говорити саме про молодих кінематографістів, то все складніше. Дані про молодих спеціалістів кіно дуже розрізнені, неповні, вони зазвичай розкинуті по всьому простору Інтернету. Але зараз ситуація змінилася на краще —  в мережі з’явився сайт www.indie-movie.com.ua, який збирає дані саме про молодих кінематографістів з усієї України.

Це перший подібний сайт у вітчизняному інтернет-просторі. На відміну від іноземних аналогів вітчизняний портал надає не лише скупі текстові дані про молодих спеціалістів у сфері кіно, а також містить приклади робіт зареєстрованих користувачів, що дозволяє більш якісно оцінити талант і професійні здібності режисерів, операторів, музикантів, акторів…

На даний момент реєстрація учасників безоплатна. Проте куратори сайту (УПВ АРТ ГРУП) наголошують, що створили портал передусім для презентації авторського, експериментального і аматорського кіна України. «Переконані, що саме з цих фільмів виростають самобутні режисери зі своїм стилем і неординарним баченням світу», — зазначають представники УПВ АРТ ГРУП.

До кінця 2012 року планується доробити україномовний інтерфейс, буде впроваджено декілька нових функцій і тоді організатори зроблять його відкритим для всіх країн СНД.

Ласкаво просимо! Адреса порталу — http://indie-movie.com.ua/


Опубліковано у рубриці Відео.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році