Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Пролайф-плакати Бориса Заболоцького

Борис Заболоцький. Дві мами

Художник Борис Заболоцький народився 9 липня 1971 року в місті Новосибірську. Закінчив школу в 1988 році. З 1989 по 1991 рік служив в Прикордонних військах, на Далекому Сході. Професійно займається художніми роботами з 1994 року. Спочатку це було виготовлення зовнішньої реклами, робота у вітражній майстерні. Потім — співпраця з «Новою Сибірською газетою», видавництвами «Карапуз», «Белфакс» (www.belfax.ru), комікс-студїєю «Прогулянка», дитячим журналом «Мазай і Ко».

Зараз Борис Заболоцький працює у московській арт-студії «Студіокс» (www.studioks.ru), ву складі якої брав участь в малюванні графічних романів «Голова професора Доуеля», «Дід Мороз. Глибоке заморожування», займався виготовленням розкадровувань для кіно і реклами, коміксів для французького видавництва Septieme Choc (www.septiemechoc.fr).

Пролайф-плакати, картини, ілюстрації та комікси Бориса Заболоцького можно подивитися на сайті www.bzab.ru


Опубліковано у рубриці Графіка.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році