Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Віртуальна виставка дитячих малюнків, присвячених Вітчизняній війні 1812 року

Віртуальна виставка дитячих малюнків, присвячених Вітчизняній війні 1812 року

На офіційному веб-сайті українського представництва Росспівробітництва відкрито віртуальну виставку дитячих малюнків, присвячених Вітчизняній війні 1812 року. Автори малюнків — різні за віком, самі малюнки здебільшого створені з використанням стандартного шкільного інструментарію — акварелі, гуаші, фломастерів та кольорових олівців.

Хоча часто-густо роботи маленьких художників являють собою пермальовки відомих живописних творів, гравюр та книжкових ілюстрацій, проте, вони, безумовно, варті нашої уваги — бо в неповторній дитячій інтерпретації будь-яка класика стає ще цікавішою і починає грати новими відтінками.


Опубліковано у рубриці Графіка.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році