Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Врятуй Україну! Відверни екологічну катастрову! Підпиши петицію проти фрекінгу!

Вже скоро в нашій країні для видобутку сланцевого газу, газу ущільнених піщаників і розробки метановугольних пластів може бути застосована технологія, здатна привести до екологічної катастрофи. У 2012 році дві міжнародні енергетичні кампанії (Shell і Chevron) виграли тендери на видобуток газу на території України (у Харківській, Донецькій, Львівській та Івано-франківській областях). Для видобутку газу транснаціональні корпорації застосовуватимуть технологію гідророзриву пласта (технологія фрекінгу), небезпечну для екології країни.

Результатами застосування фрекинга можуть стати масштабне забруднення грунту і грунтових вод, оскільки при подібному видобутку газу в геологічні породи закачуватиметься суміш води, піску і отруйних хімічних сполук. Вплив цих з’єднань на екологію і здоров’я населення ніхто передбачити не може.

Угода, що вже підписана українським керівництвом з Shell, надає цій кампанії неймовірні пільги, — як в податковому плані, так і в плані уникнення відповідальності за будь-які екологічні наслідків діяльності корпорації в країні. По суті, здоров’я мільйонів людей приноситься в жертву апетитам політиків та олігархів, що розраховують отримати надприбутки в енергетичній сфері.

Технологія гідророзриву пласта вже заборонена у ряді країн Європи — Франції, Нідерландах, Люксембурзі, Румунії і Болгарії. Влада Італії заявила, що в країні не розроблятимуть сланцевий газ із-за ризиків для екології. В густонаселених штатах США, таких як Нью-Джерсі і Нью-Йорк, видобуток сланцевого газу також законодавчо заборонений.

Давайте захистимо і майбутнє НАШОЇ країни! Питання енергетичної безпеки України не повинне вирішуватися за рахунок екології. Підтримайте петицію Президентові і прем’єр-міністрові України, яку пілготівали захистники екології.

Зайдіть на сайт онлайн-петицій AVAAZ.org, сторінка  http://www.avaaz.org/ru/petition/Dobyche_slancevogo_gaza_na_Ukraine_NET/, вкажіть своє ім’я та електронну адресу і натисніть кнопку «Підписатися».

Прошу усіх, в кого є душа і розум, будь ласка, не залишайтеся осторонь! Радіація в повітрі, воді, землі, отруєна вода, землетруси, геологічні розломи… НІХТО не зможе сховатися! Треба діяти. Заради життя!


Опубліковано у рубриці Різне.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році