Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

У Києві відбудеться грандіозний святковий концерт на честь 1025-річчя Хрещення Русі

У Києві відбудеться грандіозний святковий концерт на честь 1025-річчя Хрещення Русі

День Хрещення Русі відзначається 28 липня (15 липня за старим стилем), в день пам’яті рівноапостольного князя Володимира (960-1015). Починаючи з 2007 року традицію щорічного святкування Дня Хрещення Русі ініціювала і проводить Міжнародна громадська організація «День Хрещення Русі».

Цього року в ювілейних урочистостях візьмуть участь представники всіх п’ятнадцяти Помісних Православних Церков, зокрема й сам Патріарх Руської Православної Церкви. Також очікується прибуття в Київ великої кількості християн-паломників. Будуть і відомі діячі науки, спорту та мистецтва, громадські діячі та державні лідери (лише цар Путін з бацькой Лукашенко чого варті!)

Основні святкові урочистості відкриються 27 липня молебнем на честь Хрестителя Русі на Володимирській гірці. Того ж дня в Києво-Печерській лаврі відбудеться Вечірнє Богослужіння, а ранком 28 липня — святкова Божественна Літургія.

Серед запланованих святкових заходів є й грандіозний святковий концерт, в якому приймуть участь гурти «С.К.А.Й.», «Ю-Пітер» В`ячеслава Бутусова, «Воскресіння», «Аліса» з Кінчевим, ну й зрозуміло — київські «Брати Карамазови». Концерт розпочнеться 27 липня, о 18 годині, на Хрещатику, біля Київської мерії.

Докладніше про святкові заходи дізнавайтеся на офіційному сайті Української Православної Церкви, а також на сайті Міжнародної громадської організації «День Хрещення Русі».


Опубліковано у рубриці Музика.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році