Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Креативне попередження: Євроїнтеграція шкидлива для ваших робочих місць

Креативне попередження: Євроїнтеграція шкидлива для ваших робочих місцьУ Києві, Полтаві, Донецьку та інших містах України несподівано з`явилися наліпки, сюжет яких є своєрідним попередженням про наслідки вступу України до Європейського Союзу.

Дизайн наліпок стилізовано під впізнаване оформлення пачок для цигарок. На імітованій пачці міститься й характерне попередження  «Євроїнтеграція шкидлива для ваших робочих місць».

Ініціатором акції виступив громадський рух «Україна без ЄС».

«Наше завдання — донести до громадян України, що підписання угоди про асоціацію з ЄС приведе до зростання безробіття, пояснює координатор руху Ольга Київська. — Ускладнення в торгівлі з Росією викличе закриття українських підприємств. Яскравий приклад — ситуація з вінницькою і кременчуцькою фабриками «Рошен».


Опубліковано у рубриці Графіка.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році