Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Постапокаліптичний арт Івана Хивренка викликає асоціації з «асоціацією»

Майдан. Постапокаліптичний арт Івана Хивренка

Український художник Іван Хивренко став популярним завдяки талановитим та яскравим ілюстраціям до компютерної гри «Козаки», а також до ігрової та творчої серії S.T.A.L.K.E.R.

Постапокаліптичний арт Івана Хивренка

Особисто в мене гріфіка та живопис Хивренка найчастіше асоціюється з наслідками ймовірного підписання Україною згоди на асоційоване членство в Європейському Союзі…

Постапокаліптичний арт Івана Хивренка

Постапокаліптичний арт Івана Хивренка

Постапокаліптичний арт Івана Хивренка

Про художника. Іван Олександрович Хивренко народився 13 листопада 1976 року в Києві. Закінчив Республіканську художню середню школу імені Т. Г. Шевченко. У 1994 році поступив в Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури на факультет станкового живопису.

У 2000 році захистив диплом в майстерні під керівництвом професора В. І. Гурина й завершив навчання в Академії. Ще студентом отримав запрошення на роботу на посаду художника в компанію «Бостон Анімейшен» — одну з перших українських фірм, що займалися розробкою комп’ютерних ігор. Брав участь в проектах M&M’s, Lost Formulas, Darkened Skye, Shaman.

Згодом перейшов в компанію GSC Game World, де працював над іграми American Conquest, «Козаки», Alexander, S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. За роки роботи в ігровій індустрії працював в якості вільного художника над такими проектами як Xenus: Boiling Point, You Are Empty і Metro 2033: The Last Refuge. Як художник ілюстратор співпрацює з видавництвом «Ексмо».

Не залишає Іван Хивренко і зайняття класичним живописом. Його станкові і монументальні роботи зберігаються в приватних колекціях Росії, України і Європи.


Опубліковано у рубриці Графіка.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році