Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Українці проти ЄС та фальшивих «європейських цінностей» (НАТО, колоніалізм, педерастизація, ювенальна юстиція, гендер тощо)

В газетах пишуть, а по телебаченню розповідають, ніби українці тільки й мріють як би то скоріше долучитися до цівілізаційних цінностей Об`єднаної Європи… Брешуть, падлюки!

Брешуть, бо, по-перше, ми і є справжня Європа і завжди єю були, по-друге, у Європейському Союзі ніяких справжніх «цивілізаційних цінностей» вже майже й не залишилося, а, по-третє, переважна кількість українців все це розуміє і ні до якого ЄС приєднуватися не збирається.

Тож нехай грантоїдські ЗМІ засунуть собі ту пропаганду в те саме місце, яке так чудово римується зі словом «Європа».


Опубліковано у рубриці Фото.


Попередня публікація:   Наступна публікація:


Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році