Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Євроінтеграторам: Хочете жити в Євросоюзі? Гуд бай, панове!.. А я хочу жити в Україні

Євроінтеграторам: Хочете жити в Євросоюзі? Гуд бай, панове!.. А я хочу жити в Україні

От хочу прямо спитати сектантів Євромайдану, божевільних фанатиків ЄС: панове, що саме — конкретно — вам не подобається? Корупція? Безправ`я? Бідність? Хамство?.. Так. І мені не подобається. А хто і що заважає нам навести порядок у власній державі? Як завжди — люті православні москалі, а може жидокомуняки чи «п`ята колона кривавого путінського режиму»?.. Ви сподіваєтеся, на те, що за продану в Євросоюз Україну отримаєте якісь казкові преференції, що нарешті позбудетесь комплексу національної неповноцінності і відчуєте себе «справжніми європейцями» батракуючи на польських свинарнях?.. Ви справді гадаєте, що прибирати сміття з наших вулиць приїдуть німці, шведи, англійці чи французи?..

Бог вам суддя. Хочете жити в Євросоюзі — живіть де хочете!.. А я хочу жити в нормальній, справжній Україні.

Звичайно ж, розумію, що люди є різні, а Україна у нас одна на всіх. Треба домовлятися, щукати порозуміння, враховувати різні думки. Для цього є всі можливості — Конституція, вибори, референдум… Є закон, є елементарні цивілізаційні норми, яких кожен громадянин України має дотримуватися. Так вирішуються всі проблеми. Розумієте? Тільки так! І ніяке зомбоване стадо з галицьких курв, тягнибидловських псевдопатріотів чи майданутих шісток — не має повноважень ламати Україну під свої шизофреничні фантазії та примхи, гвалтувати Україну на втіху европейському вельможному панству, чи навіть просто — ганебно торгувати нею.


Опубліковано у рубриці Різне.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році