Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

В чому проблема?.. Майдан усім! Повна Європа!

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

Нова «українська влада», що окупувала Київ та ішші регіони України завдяки успішному здійсненню збройного державного перевороту, у своєму ставленні до кримських подій почала поводити себе якось дивно… Нагадаю, що бандити, які нині засідають у Верховній Раді, міністерствах та інших державних установах — які у своїй діяльності щоденно нехтують усіма «демократичними нормами» та законами (включаючи Конституцію України) — яких взагалі зробили «владою» відверто антиукраїнські сили (США, ЄС, місцеві олігархи, продажні політики та ЗМІ, неофашисські террористи та западеньська гопота), сьогодні волають про якесь порушення «українського законодавства» у Кримській автономії…

І з чого це у «влади» таке занепокоєння, такі звинувачення? З чого таке обурення? На якій підставі погрози?… Адже у Криму всі події розгортаються у стовідсотковій відповідності до тих технологій, яких свого часу було розроблено кращими євроамериканськими фахівцями для славетного Київського Євромайдану! Хіба ж не так?…

Ну, любі друзі, судіть самі (я покажу вам деякі світлини кримської тематики, супроводжуючи їх загальноприйнятими на євромайданах та у всьому «цивілізованому світі» визначеннями). Подивіться, будь ласка, і переконайтеся, що у Криму все просто ідеально, навіть краще, ніж у Києві. Бо Крим зараз самий спокійний регіон України, де загиблих не рахують «небесними сотнями», де по вулицях не ходять натовпи оскаженілих неофашистів, а люди можуть вільно розмовляти рідною мовою і не боятися за своїх дітей…

Отож, дивіться — оце звичайні кримські «оні-же-дєті», або просто «мирні протестувальники»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

Це «звернення до оппозиції з метою налагодження конструктивного діалогу»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

Це ті, хто прагне зірвати «процес мирного врегулювання ситуації» — тобто «тітушки» (така шпана, яка за наказом «злочинної влади» нападає на «мирних протестувальників»):

Тітушки злочинної влади

А це «народна самооборона майдану», яка захищає «мирних протестувальників» від «тітушок злочинної влади»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

Це, як ви вже здогадалися, «міліція з народом»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

І це також «міліція з народом» (бійці спецпідрозділу «Беркут», що були репресовані «злочинною владою» за героїзм, армійське братерство та жертовність, за вірність присязі):

Бійці спецпідрозділу МВС «Беркут»

А це «армія з народом»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

Це «лідери найвпливовіших держав світу уважно слідкують за дотриманням законності в нашій країні» та «завжди готові стати на захист демократичних прав і свобод нашого народу»:

Лідери найвпливовіших держав світу уважно слідкують за «дотриманням законності» в нашій країні

А це один з найвідоміших у світі державних діячів демонструє свою солідарність з нашими патріотами, які «самовіддано б`ються» за «демократичні права» і «краще майбутнє»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

Це про те, як «видатні діячі науки, культури, спорту — зірки світового маштабу» приїджають до нас, аби «підтримати борців з кривавим режимом»:

Видатні діячі науки, культури, спорту - зірки світового маштабу

Ось так виглядає «дієва підтримка нашого народу світовим співтовариством» та «усім прогресивним людством»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

Ось представник нової влади, цілком «демократично обраний народом» на майдані — «у повній відповідності до діючого законодавства та з дотриманням усіх норм міжнародного права»:

В чому проблема?.. 10 світлин про Майдан усім!

А це довгоочікуване «наведення конституційного порядку у державі»:

«демократично обраний народом на майдані»:

Щось не так?..


Опубліковано у рубриці Фото.


1 коментар

  1. sarmat
    06 03 2014

    всьо чьотко!!!


Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році