Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Підтиримай народну акцію #SaveDonbassPeople

#SaveDonbassPeople

В Україні зараз немає свободи слова. Тому провладні ЗМІ, не побоюючись викриття, поширюють брехливу інформацію і не повідомляють про реальне положення людей на південному сході України, замовчують факти злочинів, які щодня здійснюються карателями відносно жінок, людей похилого віку і дітей. Ведучі світові інформаційні агенства подають агресію українського уряду проти мирних жителів в якості «антитерористичної операції», чим свідомо вводять в оману світову громадськість.

У цій ситуації особливо важливо прорвати цю інформаційну блокаду, звернути увагу громадян ЄС і США на той факт, що керівництво їх країн, що покриває злочини українського уряду, — повинне зупинити хвилю терору і насильства, повинне зажадати від своїх українських маріонеток негайного припинення каральної операції на Донбасі.

Одне із заходів, яке проводиться з метою сприяння в рішенні цієї інформаційної задачі, — міжнародна акція SaveDonbassPeople. Акція під хештегом* #SaveDonbassPeople проходить по всьому світу. Люди викладають свої фотографії з цим написом на листочках, позначають цим тегом фотографії вбитих фашистами людей з Новороссии. Суть акції організатори пояснили так — «Ми фотографуватимемося з табличкою на якій буде хештег #SaveDonbassPeople або #SaveDonbassPeopleFromUkraineArmy, ми розмістимо ці фотографії в соціальних мережах. Наша мета — розплющити очі жителям інших країн».

В моєму архіві, який можна скачати з серверу EX.ua або з інших популярних файлових хостингів (гугл вам у поміч) — фотогалерея зі світлинами учасників акції. Можливо, вона стане у нагоді журналістам та всім хто зараз воює на інформаційному фронті за нашу, справжню, Україну.


Опубліковано у рубриці Фото.


1 коментар

  1. Виктория
    02 12 2018

    Супер!!!


Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році