Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Або іронія, або компромат…

Або іронія, або компромат...
Колись давно, ще до війни і Майдану, писав я вірші та художню прозу. А тепер кинув. Бо зараз все це «художнє» вже не має значення… А ще давніше бувало — читав такий відомий в Україні літературно-художній журнал «Дніпро», який зараз також не має значення — друкує якісь мемуари з так званої «АТО», завів собі цілий розділ про… астрологію. Коротше кажучи, майданувся й він потроху…

Аж ось нещодавно отримав листа з редакції цього видання, де пишуть дивні речі: «Шановний колего! Висловлюємо подяку за вашу творчість та натхнення, які стали потужнім джерелом творення сучасної української літератури…»

Отакої! І що це значить? Мабуть, іронія. А може й компромат. Десь є я в них у базі даних. Про всяк випадок заздалегідь зваявляю, що з окупаційною владою та свідомо-майданутими «митцями» не співпрацював і не співпрацюю.

Щоб не було потім ніяких дурних підозр і звинувачень. Бо знаю, як соромилися все своє життя ті, хто за власним вибором або випадково мав якісь справи з нацистами у роки Великої Вітчизняної війни. І в нас після повалення євромайданної Хунти буде так само.


Опубліковано у рубриці Різне.Коментування© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році