Що таке тероризм і чи є терористи в Україні?

МОЯ КОМОРА

Лінки на цікаві сторінки та файли з приватної колекції Комірника

Про блог. Контакти


Цей невеличкий блог створено для того, щоб поділитися з вами різними цікавинками з моєї приватної колекції, яку я почав збирати кілька років тому і яку із задоволенням продовжую збирати зараз.

Що являє з себе ця колекція? Справжнісінькій скарб! Лінки на гарні пісні, фільми й книги, які залишили свій слід в історії та культурі кількох останніх поколінь, але, як на мене, чомусь забуваються нами та все більше й більше затираються різноманітними моднячими безглуздостями.

Сподваюся, що твори, з якими ви тут зможете ознайомитися, будуть не тільки цікаві, але й корисні. Буду вдячний за відгуки (іх можна залишати у коментарях). І взагалі — завжди радий зустрічам з однодумцями.

Окремо хочу сказати кілька слів правовласникам. Звичайно ж, я усвідомлюю, що посилаюся на фільми, які я не знімав, книжки, які не писав, пісні, які не співав — і цим злодійські порушую законні права авторів, а також менеджерів, продавців, медіамагнатів і олігархів.

Ну скажімо, Микола Васильович Гоголь чи Тарас Григорович Шевченко на мене точно не будуть ображатися, а от деякі сучасні митці та газди, можливо, будуть (люди кажуть, що таке в наш час буває). Отож, про всяк випадок, вибачаюсь.

І запевняю всіх ревних хазяїв інтелектуальної власності — якщо випадкові гроші для вас є важливішими за вдячну людську пам`ять — напишіть мені — я обовязково офіційно вибачусь перед вами й видалю «піратські лінки» з свого блогу.

Хоча, звісно, сподіваюся, що ми якось порозуміймося.

Щоб надіслати мені листа — заповніть, будь ласка, нижченаведену форму та натисніть на кнопку «Відправити». Якщо буду живий-здоровий і не дуже заклопотаний — відповім протягом доби.

Ваше ім`я (вкажіть обов`язково)

Ваш E-Мейл (теж обов`язково)

Тема листа

Текст повідомлення


© Моя комора, 2011, All Rights Reserved. Всі права на матеріали сайту належать авторам цих матеріалів. Передрук дозволено за умови гіперпосилання на блог та на авторів. Блог не є сховищем аудіо та відео файлів - ці файли знаходяться на спеціальних файлових серверах, а на блозі розміщуються лінки, отримані з відкритих джерел інтернету. Рекламодавці несуть відповідальність за зміст своєї реклами. © Блог зібрано на конвеєрі Київського віртуального заводу Веб-Арсенал у 2011 році